• Ważna informacja!
  • 10 cze, 2021

Podziękowania od Dyrektora Szkoły Muzycznej - Kazimierza wojnickiego

Kochani Uczniowie, Absolwenci, Nauczyciele, Rodzice i Przyjaciele, To był zachwycający czas. Dwa tygodnie spotkań z Wami podczas warsztatów przed niedzielnym koncertem. Uśmiechnięte, promienne buzie, uściski i wybuchy radości podczas powitań. A później wytężona praca nad kolejnymi utworami. I znowu uśmiechy, kolejne wybuchy radości, przerywane niekończącymi się pogaduchami.

Ogrom wykonanej przez Was pracy i jej efekty, w tak krótkim przecież okresie, po ponad rocznej przerwie, przerósł wszelkie nasze oczekiwania i wyobrażenia. A później nasi Absolwenci, którzy zawsze na zawołanie przybywają ze wsparciem i wspomnieniami wywołanymi ich wcześniejszymi dokonaniami.

Jesteście wszyscy sercem tej szkoły, my belfrzy jesteśmy z Was dumni, zawsze w Was wierzymy i nigdy się nie zawiedliśmy. Jesteście Wielcy. Zawsze niezawodni Rodzice, zwożący swoje Pociechy wiele kilometrów i godzinami, czekający na zakończenie prób. Zawsze z uśmiechem, wsparciem i dobrym słowem.

I wreszcie nasi Nauczyciele, cudowne grono, dla którego nie istnieje słowo – nie, nie istnieją progi, których nie dałoby się pokonać. Otwarci, emanujący pozytywną energią, gotowi wesprzeć w każdej potrzebie. Świetni Artyści i Pedagodzy. Ciepli, dobrzy ludzie.

A na koniec Pracownicy administracji i obsługi, mistrzowie drugiego planu, bez których niewiele mogłoby się wydarzyć, skromni i cisi, zawsze tam, gdzie trzeba.

Oraz Przyjaciele i Współpracownicy, na których zawsze można liczyć.

To my, to Domosławice z naszym Patronem ks. prof. Józefem Tischnerem. Dziękuję, że jesteście, dziękuję, że mogłem Was poznać i że mogę z Wami pracować. Świętujmy nasz kolejny wspólny sukces

Powrót do wszystkich ogłoszeń