Ogłoszenia

  • Ważna informacja!
  • 19 mar, 2021

Gratulacje dla Wiktorii Nosal

Ogromne gratulacje dla uczennicy naszej szkoły muzycznej Wiktorii Nosal. Wiktoria zdobyła tytuł LAUREATA IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach Festiwalu w BAROKOWYM STYLU.

W tych szczególnych warunkach to wielkie osiągniecie, które jest powodem do dumy.

Poniżej fragment listu jaki otrzymała Wiktoria od organizatorów konkursu

"W ostatnich dwóch tygodniach Jury w składzie: Ewa Golińska, Kamila Wiśniewska-Czaja, Karina Jakubowska, Jolanta Janczak, Łukasz Kierończyk, Joanna Krempeć-Kaczor, Artur Nagrodzki, Michał Szałach, Dagmara Tyrcha słuchało uważnie i z ogromnym sercem wszystkich nagrań. Jurorzy nie dokonywali oceny wykonań swoich uczniów. W protokołach widniało jedynie imię i nazwisko uczestnika oraz klasa lub rok studiów. Każdy z jurorów pracował indywidualnie, bez wglądu w ocenę innych. Po podsumowaniu nadesłanych protokołów spieszymy do Ciebie z werdyktem.


Wiktorio, gratuluję Ci zdobycia tytułu LAUREATA IV Ogólnopolskiego Konkursu w ramach Festiwalu w BAROKOWYM STYLU.

W tych szczególnych warunkach to wielkie osiągniecie, które jest powodem do dumy. Życzymy Ci dalszej motywacji do rozwijania swojego talentu!

Dla przypomnienia - w naszych konkursach nie przyznajemy miejsc na podium. Sztuka to nie sport, który można mierzyć w metrach czy sekundach.
Najwyższym regulaminowym tytułem Konkursu jest laureat, następnie wyróżnienie. Każdy uczestnik konkursu, także ten który nie został laureatem czy wyróżnionym otrzyma nagrodę uczestnictwa. Chcemy doceniać przede wszystkim chęci oraz odwagę stawania przed publicznością - także tą wirtualną."

Niezmiernie cieszymy się osiągnięciem Wiktorii. Gratulujemy Pani Wioletcie Synycji doskonałego przygotowania uczennicy do konkursu a także dziękujemy Pani Natalii Drozen - Czaplińskiej za wspaniały akompaniament.

Powrót do wszystkich ogłoszeń