Nasza kadra

Nasza kadra

Dyrektor:

Kazimierz Wojnicki

Z-ca Dyrektora ds. dydaktycznych:

Marek Perc


Kierownicy sekcji:

Sekcja teorii i śpiewu

Aleksandra Bośković - Różak



Sekcja instrumentów dętych

Bartosz Dąbrowski


Sekcja fortepianu i instrumentów klawiszowych

Iwona Karwacka


Sekcja instrumentów smyczkowych

Aleksandra Rżany



Koordynatorzy filli:

Domosławice

Katarzyna Sałapa


Dobrociesz

Karol Niezgoda w zastępstwie za Natalię Salmeri


Gromnik

Natalia Ogrzelska


Milówka/Wojnicz

Grażyna Zubik


Porąbka Uszewska

Magda Niedbała-Solarz


Paleśnica

Andrzej Drażnycia


Tęgoborze

Joanna Kliś-Dąbrowska

Kadra nauczycielska

Wokal:

  • Ewelina Szybilska
  • Magda Niedbała - Solarz
  • Stanisław Duda

Aktorstwo:

  • Paweł Plewa
  • Jacek Wojnicki

Fortepian:

  • Natalia Terekh
  • Sebastian Stanny
  • Man Szczepańska
  • Renata Stivrina
  • Oksana Krakowska
  • Wojciech Sałapa
  • Maciej Pierzchała
  • Natalia Drozen-Czaplińska
  • Viktoria Potoczek
  • Khrystyna Lozanchyn
  • Marcin Szlachta
  • Mariana Mishchanchuk
  • Tetiana Yurynets
  • Iwona Karwacka

Gitara:

  • Karol Wolnik
  • Paweł Lekki
  • Mateusz Szczypka
  • Łukasz Tadla
  • Maciej Muszyński

Obój:

  • Małgorzata Krawczyk- Klop w zastępstwie za Natalię Salmeri

Perkusja:

  • Łukasz Romański
  • Bartosz Sałdan
  • Grzegorz Jakieła
  • Grzegorz Masłowski

Trąbka:

  • Bartosz Dąbrowski
  • Andrzej Król
  • Jan Gąsawski

Skrzypce:

  • Grażyna Zubik
  • Daria Butskaya
  • Magdalena Pacut w zastępstwie za Małgorzatę Woźniak
  • Katarzyna Sałapa
  • Patrycja Kasperkowiak
  • Aleksandra Rżany
  • Dominika Murzyn
  • Wioletta Synycja
  • Natalia Ogorzelska
  • Iwona Żerdzicka-Jałocha

Akordeon:

  • Marcin Szewczyk

Altówka:

  • Ewa Borcz
  • Natalia Warzecha - Karkus

Puzon:

  • Marek Perc

Flet:

  • Heorhi Loshakov
  • Oksana Maksymchuk
  • Dominika Staszkiewicz
  • Andrij Drażnycia
  • Joanna Kliś - Dąbrowska

Saksofon:

  • Michał Czapliński
  • Krzysztof Chlipała
  • Anna Mortek
  • Mateusz Majchrzak w zastępstwie za Katarzynę Majchrzak

Klarnet:

  • Janusz Soboń
  • Klaudia Gwizd
  • Karol Sowa

Wiolonczela:

  • Marta Fiust
  • Orest Bryliński

Organy:

  • Iwona Karwacka
  • Karol Niezgoda
  • Krzysztof Staniszewski

Fortepian dodatkowy/akompaniament:

  • Jan Baciak
  • Rafał Śmiałek
  • Wojciech Gracz
  • Paweł Harańczyk
  • Wojciech Sałapa
  • Tetiana Yurynets
  • Karol Niezgoda
  • Krzysztof Staniszewski
  • Iwona Karwacka
  • Khrystyna Lozanchyn
  • Natalia Terekh
  • Man Szczepańska
  • Maciej Pierzchała
  • Natalia Drozen-Czaplińska
  • Viktoria Potoczek
  • Marcin Szlachta

Dyrygentura:

  • Waldemar Groń

Teoria/kompozycja/rytmika/kształcenie słuchu/chór:

  • Grzegorz Majka-kompozytor, teoria
  • Renata Stivrina- kompozytor, teoria
  • Adriana Olszówka-teoria, rytmika
  • Agnieszka Pamuła-chór, teoria
  • Weronika Gajewska- chór, teoria
  • Anna Wąsowska-rytmika, kształcenie słuchu
  • Zofia Chaim- teoria
  • Robert Sowa-teoria, rytmika
  • Aleksandra Bośković- Różak - chór
  • Waldemar Groń - teoria